VAŠE PŘÁNÍ ŘÍDÍ NAŠE CESTY

O firmě

Firma byla založena Františkem Zemčíkem, který začal podnikat 11.09.1992 v oblasti mezinárodní nákladní autodopravy, nejprve jako fyzická osoba. Vozový park, čítající tehdy pouze jeden vůz značky AVIA, se rozrostl na dnešních 15 nákladních vozidel značky DAF a 1 dodávku FORD TRANSIT.

Roku 2000 společnost získala rozsáhlý areál na adrese Chelčického 264 v Moravských Budějovicích, který se stal sídlem firmy a střediskem rozvoje jejích dosavadních i nových podnikatelských aktivit.

V prosinci roku 2001 zřídila firma ve svém areálu servis specializující se na opravu nákladních vozidel. Roku 2002 byla v areálu firmy postavena skladová hala sloužící pro uskladnění přepravovaného zboží. V červnu 2003 rozšířila firma své aktivity ještě o pneuservis nákladních i osobních vozidel.

Původní firma František Zemčík – AUTODOPRAVA byla od 1.7.2008 spolu s převodem podnikatelských aktivit transformována na právnickou osobu Z TRANS s.r.o. Hlavním předmětem podnikání zůstává nadále nákladní doprava. Firma zajišťuje vlastními vozy i spedičně pro své zákazníky každotýdenní přepravy v rámci Evropské unie.